Ο ιστότοπος της Ταινιοθήκης της Ελλάδος βρίσκεται σε διαδικασία αναβάθμισης

Μουσείο Κινηματογράφου

Επισκευθείτε την πολύ ενδιαφέρουσα ενότητα "Μουσείο Κινηματογράφου"

Μέσα από την ενότητα αυτή, θα μπορέσετε να πλοηγθείτε στα Ψηφιακά Μουσειακά Εκθέματα και να δείτε βίντεο με τρισδιάστατη αναπαράσταση για δέκα από αυτά.

Επίσης θα βρείτε ενδιαφέρουσες πληροφορίες, για την πολυμεσική έκδοση της Ταινιοθήκης της Ελλάδος και του Μουσείου Κινηματογράφου.

Αρχική σελίδα » Νέα & Ανακοινώσεις

Νέα & Ανακοινώσεις

[31/10/2018]  Δημοσιεύτηκε από admin

Πρόγραμμα προβολών εβδομάδας 01 - 07 Νοεμβρίου 2018

ΑΙΘΟΥΣΑ Α

 

ΠΕΜΠΤΗ 01/11

 

18.00  Suspiria

Σκηνοθεσία: Luca Guadagnino

Διάρκεια: 152’

Έτος Παραγωγής: 2018

Διανομή: Seven

 

21.00  Suspiria

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ02/11

 

Φεστιβάλ “Γυναίκες & Πολιτική / Women & Politics” σε διοργάνωση του Δήμου Αθηναίων και του ΟΠΑΝΔΑ 

 

Σε συνεργασία με την European Feminist Think Tank «Gender 5+», την Βέλγικη ομάδα γυναικείου κινηματογράφου «Elles Tournent» και το σωματείο WIFT GR (Wοmen in Films and Television).

 

18:00Ειδική προβολή σε συνεργασία με την πρεσβεία του Καναδά

Michaelle Jean - Μια αφοσιωμένη Γυναίκα

Ζαν-Ντανιέλ Λαφόντ (Καναδάς) - 52’ – Ντοκιμαντέρ

 

19:00 Εγώ αποφασίζω

Από μία ομάδα γυναικών σκηνοθετών στην Ισπανία - Ντοκιμαντέρ

Θα ακολουθήσει συζήτηση: Colette de Troy, Marie Vermeiren (Elles Tournent)

 

21:00 Σύνορα

Xλόη Ρομπισώ (Καναδάς) - Ταινία Μυθοπλασίας

Θα ακολουθήσει συζήτηση: Colette de Troy, Marie Vermeiren (Elles Tournent)

 

Είσοδος ελέυθερη.

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11

Φεστιβάλ “Γυναίκες & Πολιτική / Women & Politics”

 

16:30  Τα κορίτσια της βροχής

Αλίντα  Δημητρίου (Ελλάδα) – Ταινία Μυθοπλασίας

Την ταινία θα προλογίσει η Ρέα Βαλντέν, θεωρητικός κινηματογράφου, μέλος ΔΣ του WIFT-GR

 

19:00  Προβολή 3 Ταινιών Μικρού Μήκους

• Μια ελληνική τραγωδία της Νικόλ Βαν Γκέτεμ (Βέλγιο) – Ταινία κινούμενων σχεδίων

• Ελίαν Βόγκελ Πόλσκυ των Χάλε Τσίνικαρ και Ανιές Ουμπέρ (Βέλγιο) – Ντοκιμαντέρ

•Προηγούνται οι κυρίες της Μόνα Αλ Ναγκάρ (ΗΠΑ) – Ντοκιμαντέρ

 

Θα ακολουθήσει συζήτηση: Colette de Troy, Marie Vermeiren (Elles Tournent), Agnès Hubert

 

21:00  Μιλήστε μου για τη βροχή

Aνιές Ζαουί (Γαλλία) - Ταινία Μυθοπλασίας

Θα ακολουθήσει συζήτηση:  Colette de Troy, Marie Vermeiren (Elles Tournent)

Είσοδος ελεύθερη.

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ 04/11

 

ΗΜΕΡΙΔΑ: «Ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΩΣ ΜΕΣΟ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗΣ ΤΩΝ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΩΝ»

Διοργάνωση: Διεύθυνση Παραστατικών Τεχνών & Κινηματογραφου της Γενικής Διεύθυνσης Σύγχρονου Πολιτισμού του Υπουργείου Πολιτισμού & Αθλητισμού σε συνεργασία με το Εργαστήριο Αστεακής Εγκληματολογίας του Παντείου Πανεπιστημίου

 

10.30.-11.00  Προσέλευση

11.00-11.30  Χαιρετισμοί:

-Μαρία Κομνηνού, Πρόεδρος του ΔΣ της Ταινιοθήκης της Ελλάδος

-Ιωάννης Κασλαρης, Δ/ντής καταστήματος κράτησης Κορυδαλλού 

- Βασίλης Κοσμόπουλος, Γενικός Δ/ντής Ελληνικού Κέντρου Κινηματογράφου 

 

11.30 -12.30 Έναρξη Ημερίδας

Εισαγωγική Παρουσίαση: κ.ΤΙΝΑ ΠΙΣΧΙΤΖΗ, ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ Δ/ΝΣΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ, ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

 

Προβολή Ταινιών:

«ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ» 

 «Ο ΘΑΝΑΤΟΠΟΙΝΙΤΗΣ»

Οι ταινίες (μικρού μήκους) πραγματοποιήθηκαν από τους κρατουμένους στη διάρκεια υλοποίησης του εκπαιδευτικού προγράμματος κινηματογράφου στις φυλακές Κορυδαλλού.

 

12.30- 13.30 Εισηγήσεις

«ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ»

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΖΑΡΑΦΩΝΙΤΟΥ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΣΤΕΑΚΗΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

 

«Ο ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΩΣ ΕΡΓΑΛΕΙΟ  ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ»

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΘΙΩΤΗΣ, ΑΝΑΠΛ. ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΟΙΝΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ, ΝΟΜΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ

 

«ΓΙΑΤΙ ΟΙ  ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΟΙ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ  ΤΑΙΝΙΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΩΝ;»

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ, ΟΜΟΤΙΜΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

«ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΕΝΤΑΞΗ; ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΠΑΝΟΔΟΥ»

ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ, ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ, ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΟΔΟ

 

13.30 -14.30 « Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ»

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ, ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ –ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ –ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ –ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ «ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ»

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΟΙΝΟΥ

 

14.30 ΛΗΞΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

 

Είσοδος ελεύθερη.

Πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής στην ημερίδα στο τηλέφωνο 210 8253611

 

 

18:00 Suspiria 


21.00 Suspiria 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 05/11 - ΤΕΤΑΡΤΗ 07/11

 

18:00 Suspiria 


21.00 Suspiria 

 

ΑΙΘΟΥΣΑ Β

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02/11 & ΣΑΒΒΑΤΟ 03/11

 

18:00 Suspiria 


21.00 Suspiria 

 

 

- Η είσοδος στο διήμερο Φεστιβάλ «WomenPolitics» είναι ελεύθερη.Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.


- Η είσοδος στην Ημερίδα «Ο Πολιτισμός ως μέσο επανένταξης των κρατουμένων» είναι ελεύθερη.

 

περισσότερα

[10/10/2018]  Δημοσιεύτηκε από admin

Πρόγραμμα προβολών εβδομάδας 11 - 17 Οκτωβρίου 2018

 ΑΙΘΟΥΣΑ Α

 

ΠΕΜΠΤΗ 11 - ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10 & ΤΡΙΤΗ 16/10

 

18.00  Οίκτος / Pity

Σκηνοθεσία: Μπάμπης Μακρίδης

Διάρκεια: 97’

Έτος Παραγωγής: 2018

Διανομή: StraDa Films

 

20.00  The Charmer/ Με Διαβατήριο τη Γοητεία

Σκηνοθεσία:  Μιλάντ Αλαμί  

Διάρκεια: 105’

Έτος Παραγωγής: 2017

Διανομή: Δαναός

 

22.00 The Charmer

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/10

 

ARTWORKS SCREENINGS:15 κινηματογραφιστές παρουσιάζουν τις ταινίες μικρού μήκους τους στο 1o Πρόγραμμα Υποστήριξης Καλλιτεχνών Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος.

 

17.00  Μέρος 1ο

 

-Τα μουστοκούλουρα του Αγησίλαγου / Butter bunny and his grape must cookies (2014, 23’) Σκηνοθεσία: Γιώργος Νικόπουλος

-Icebergs (2017, 9’22’’) Σκηνοθεσία: Ειρήνη Βιανέλλη

-Σαρκοβόρος / Carnivore (2014, 28’) Παραγωγή: Ιωάννα Πετειναράκη Σκηνοθεσία: Δημήτρης Βαβάτσης

-Limbo (2016, 30’) Σκηνοθεσία: Κωνσταντίνα Κοτζαμάνη

-45 Βαθμοί / 45 Degrees (2012, 14’) Σκηνοθεσία: Τζώρτζης Γρηγοράκης

 

Ακολουθεί Q&A. Συντονισμός συζήτησης: Μενέλαος Καραμαγγιώλης

 

19.15  Μέρος 2ο

 

-Νηπενθές / Nipenthes (2016, 13’51”) Σκηνοθεσία: Γιάννης Συμβώνης

-Ίκαρος / Ikaros (2015, 38’) Σκηνοθεσία: Γιώργος Φουρτούνης

-AURORA (2015, 6’16’’) Σκηνοθεσία: Δέσποινα Οικονομοπούλου

-Ars Moriendi: Ubi sunt or where are those who were before us? / Memento mori / Vanité (2016-2018, 6’) Σκηνοθεσία: Σμαράγδα Νιτσοπούλου

-Μaneki Νeko (2017, 19’) Σκηνοθεσία: Μανώλης Μαυρής

 

Ακολουθεί Q&A. Συντονισμός συζήτησης: Μενέλαος Καραμαγγιώλης

 

21.15 Μέρος 3ο

 

-Νεαροί στο παράθυρό τους / Jeunes hommes à la fenêtre (2017, 18’) Σκηνοθεσία: ΛουκιανόςΜοσχονάς

-Αρχιπέλαγα, γυμνοί γρανίτες / Archipelagos, naked granites (2014, 25’) Σκηνοθεσία: Δάφνη Χαιρετάκη

-Ουρανία / Ourania (2017, 16')Σκηνοθεσία: Δέσποινα Κούρτη

-The Time of A Young Man About To Kill (2015, 19’)Σκηνοθεσία: Νεριτάν Ζιντζιρία / Neritan Zinxhiria

-Έκτορας Μαλό: Η Τελευταία Μέρα της Χρονιάς / Hector Malot: The Last Day of the Year (2018, 23’19”) Σκηνοθεσία: Ζακλίν Λέντζου

 

Ακολουθεί Q&A. Συντονισμός συζήτησης: Μενέλαος Καραμαγγιώλης

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10

Η αίθουσα θα παραμείνει κλειστή για το κοινό.

 

περισσότερα

[03/10/2018]  Δημοσιεύτηκε από Admin

Πρόγραμμα προβολών εβδομάδας 04 - 10 Οκτωβρίου 2018

ΑΙΘΟΥΣΑ Α

 

ΠΕΜΠΤΗ 04 - ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10 

 

19.00 L'Atelier / Το ατελιέ 

Σκηνοθεσία: Λοράν Καντέ 

Διάρκεια: 113'

Έτος Παραγωγής: 2017

Διανομή: Weirdwave

 

21.30  BlacKkKlansman / Η Παρείσφρηση 

Σκηνοθεσία: Σπάικ Λι 

Διάρκεια: 135'

Έτος Παραγωγής: 2018

Διανομή: Tulip

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 08/10

 

Ο ναζισμός από την σκοπιά των νικητών και των ηττημένων στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «12 Οκτωβρίου 1944. Η Αθήνα ελεύθερη». 

Σε διοργάνωση της Ταινιοθήκης της Ελλάδος & του Υπουργείου Πολιτισμού.

 

18.00 Αστέρια / Sterne 

Σκηνοθεσία: Konrad Wolf (1959, 92’)

 

20.00 Η γέφυρα / Die Brücke 

Σκηνοθεσία: Bernhard Wicki (1959, 103’)

 

 

 

ΤΡΙΤΗ 09/10

Ο ναζισμός από την σκοπιά των νικητών και των ηττημένων στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «12 Οκτωβρίου 1944. Η Αθήνα ελεύθερη». 

 

18.00  Η ζωή μου στη χιτλερική Γερμανία / Ma vie dans l’Allemagne d’Hitler Σκηνοθεσία: Jérôme Prieur (1946, 104’)

 

20.00 Οι δολοφόνοι είναι ανάμεσά μας / Die Mörder sind Unter Uns 

Σκηνοθεσία: Wolfagang Staudte (1946, 85’)

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/10

 

Ο ναζισμός από την σκοπιά των νικητών και των ηττημένων στο πλαίσιο των εκδηλώσεων «12 Οκτωβρίου 1944. Η Αθήνα ελεύθερη». 

 

18.00 Αληθινός φασισμός / Obyknovennyj fashizm  

Σκηνοθεσία: Mikhail Romm (1965, 115’ 35mm, α/μ)

 

20.00 Συζήτηση στρογγυλής τραπέζης

«Ναζισμός και φασισμός στον μεταπολεμικό ευρωπαϊκό κινηματογράφο»

 

Συμμετέχουν:

Μαρία Κομνηνού, Καθηγήτρια-Πανεπιστήμιο Αθηνών, Πρόεδρος ΔΣ-Ταινιοθήκη της Ελλάδος

Έλλη Λεμονίδου, Επίκουρη Καθηγήτρια Νεότερης και Σύγχρονης Ιστορίας-Πανεπιστήμιο Πατρών

Μάριος Π. Παπαγεωργίου, σκηνοθέτης-κριτικός κινηματογράφου

 

 

ΑΙΘΟΥΣΑ Β

 

ΠΕΜΠΤΗ 04/10 - ΚΥΡΙΑΚΗ 07/10

Η αίθουσα θα παραμείνει κλειστή. 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 08/10

 

9ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΓΕΦΥΡΕΣ

 

17.00  Amen  Σκηνοθεσία: Amr Moustafa, Καναδάς, 2018, 14'

 

Until the End Σκηνοθεσία: Amr Moustafa, 2018, Καναδάς, 2018, 15'

 

Giselle Σκηνοθεσία: Severine Reisp, ΗΠΑ, 2017, 20'

 

ORBIS Σκηνοθεσία: Severine Reisp, ΗΠΑ, 2018, 7'

 

The accompanying dancers Σκηνοθεσία: Karleener, Γαλλία, 2017, 20'

 

Counter/BalanceΣκηνοθεσία: Anuradha Rana, ΗΠΑ, 2018, 7'

 

UkeLayla Σκηνοθεσία: Haleigh Mooney-Kim Van Tong, ΗΠΑ, 2018, 8'

 

Eleftheromania Σκηνοθεσία: David Antoniuk, Καναδάς, 2017, 20'

 

 

20.00  Balance Σκηνοθεσία: Barzan Rostami, Ιράν, 2018, 3'

 

DNA of Wild Beasts  Σκηνοθεσία: Delphine Montaigne, Γαλλία, 2017, 18'

 

Charlotte Rampling – Notebooks,  Thanasis Lalas Σκηνοθεσία: Μαρία Γιαννούλη, Ελλάδα, 2017, 24'  

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

 Vous Σκηνοθεσία: Πάρη Αντωνίου, Ελλάδα, 2017, 8' 

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

21.00 H επιφάνεια  των πραγμάτων/ The Surface of Things Σκηνοθεσία: Νάνσυ Μπινιαδάκη, Γερμανία, 2017, 85'

 

 

22:30 Apple and Volcano In Search of What Remains Σκηνοθεσία: Nathalie Oestreicher, Ιταλία/ Ελβετία, 2017, 81 '

 

 

ΤΡΙΤΗ 09/10

 

9ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΓΕΦΥΡΕΣ

 

17:00  Artemis & the Astronaut  Σκηνοθεσία: Alice L Lee, ΗΠΑ, 2018, 13'

 

Je suis(I am) Σκηνοθεσία: Faith Strongheart ΗΠΑ, 2017, 10'

 

Tax Evasion: A Greek National sport Σκηνοθεσία: Kelly Sarri, ΗΠΑ, 2018, 22' 

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

CAGE  Σκηνοθεσία: Cheverly Amalia , ΗΠΑ, 2018, 5'

 

Benigni exaggerated Σκηνοθεσία:Μιχαήλ Λάγγας, Ελλάδα, 2017, 28'

 

Σουτζουκάκια /Meatballs Σκηνοθεσία: Χρυσόστομος Μπάρμπας, Ελλάδα, 2017, 15' 

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

Nowruz  Σκηνοθεσία: Μαντώ Μπαμπούλα-Μαρία Μπεντενίτη, Ελλάδα, 2018, 21' 

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

 

19.00  Dania Σκηνοθεσία: Marsia Tzivara, Γερμανία, 2018, 14'

 

Burned Σκηνοθεσία: Vera Neverkevich Hill - Daniel Libman, Καναδάς, 2017, 20'

 

Reverie Σκηνοθεσία:  Sue Zhen Tan, Καναδάς, 2017, 10'

 

Be my Eyes Σκηνοθεσία:  Κώστας Λενής, Ελλάδα, 2018, 10'

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

Kaltrina Σκηνοθεσία:  Evi Stamatiou, Αγγλία, 2017, 10'

 

Father  Σκηνοθεσία: Shitong Zhang, Αγγλία, 2018, 7' 

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

49 Years After – The Gifted Σκηνοθεσία: Πέτρα Τερζή, HΠΑ, 2018, 7'

Θα ακολουθήσει Q+A.

 

Daedalus  Σκηνοθεσία: William B. Davis, Καναδάς, 2018, 22'

 

21:00  A Thousand Pieces Σκηνοθεσία: Véronique Mériadec, Γαλλία, 2018, 82' Q+A

 

22:30  When the storm fades Σκηνοθεσία: Sean Devlin, Kαναδάς/Φιλιππίνες, 2018, 100′ Q+A

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10/10

 

9ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΓΕΦΥΡΕΣ

 

17.00  Life Begins at 90 Σκηνοθεσία: Bejay Browne, Κύπρος, 2018, 44' Q+A

Dirty Roses  Σκηνοθεσία:Πέτρα Τερζή, Ελλάδα, 2018, 5' Q+A

Thornless Roses  Σκηνοθεσία: Πέτρα Τερζή, Ελλάδα, 2018, 12' 

Tα Ρόδα του Ουράνιου Τόξου/Rainbow Roses  Σκηνοθεσία: Πέτρα Τερζή, Ελλάδα 2018, 15'

Take 18  Σκηνοθεσία: Marie-Louise Elia, Λίβανος, 2017, 20' Q+A

Αphrodite in AnconaΣκηνοθεσία: Gio Kaptra, Ιταλία, 2018, 10' Q+A

 

 

19.00 Daddy, Where is Mom and Grandma?  Σκηνοθεσία: Nili Tal, Ισραήλ, 2018, 90' Q+A

 

20:30

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΣΚΗΝΟΘΕΤΕΣ, ΠΑΡΑΓΩΓΟΥΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΤΑΙΝΙΩΝ /

DISCUSSION PANEL WITH DIRECTORS, PRODUCERS AND FILM REPRESENTATIVES

 

22:00  Three and a Half Σκηνοθεσία: Daria Gaikalova, Ινδία, 2017, 120'

 

 

περισσότερα

Πρώτη ΣελίδαΠροηγούμενη ΣελίδαΣελίδα 3 από 144Επόμενη ΣελίδαΤελευταία Σελίδα